صفحه اصلی / مجله رادینو / راهنمای خرید فلش مموری با بهترین قیمت در سال 2022

راهنمای خرید فلش مموری با بهترین قیمت در سال 2022

راهنمای خرید فلش مموری با بهترین قیمت در سال 2022

فلش مموری از حافظه ای با قابلیت حمل و ارزان قیمت با کارایی بالا طراحی شده است. از حافظه USB فلش مموری برای انتقال عکس و فیلم و دیگر فایل ها مورد استفاده قرار میگیرد. تا بتوانید آرشیوی از اطلاعات مهم خود داشته باشید. ظرفیت بالا بعضی از USB سرعت بالایی در انتقال دادن اطلاعات دارند، این قابلیت ارزش خرید فلش مموری را بیشتر می کند. جالبه بدانید انتخاب USB کار آسانی نیست ، نکاتی را در زمان خرید باید به آن توجه کرد تا بتوانید انتخاب خوبی در بین محصولات بی شمار در بازار داشته باشید.  در این مقاله نکات مهم در زمان خرید فلش مموری بررسی می کنیم. خرید کارت حافظه با قیمت مناسب یکی دیگر از نیازی های کاربران است.

 

خرید فلش مموری در سال 2022

 

سرعت انتقال اطلاعات

فلش های مموری از سرعت انتقال متنوع طراحی شده اند، به عنوان مثال بعضی از رابط USB 2.0 سرعت انتقال 60 مگابیت بر ثانیه می باشد و بعضی دیگر از رابط USB 3.0 سرعت انتقال 640 مگابیت بر ثانیه بهرمند هستند. اگر نیاز به انتقال اطلاعات با سرعت بالا دارید رابط USB 3.0  انتخاب هوشمندانه ای است.

 ظرفیت ذخیره سازی اطلاعات

از دیگر نکات مهم در زمان خرید ظرفیت فلش مموری هاست که در زمان خرید باید به آن توجه کنید. با توجه به نیاز خود فلشی با ظرفیت مناسب خریداری کنید ، تا مشکل فضای خالی برای ذخیره سازی نداشته باشید.

 

سازگاری درگاه های ارتباطی

یکی از دیگر نکات مهم در زمان خرید فلش مموری سازگاری درگاه ارتباطی دستگاه با فلشی که خریداری می کنید است. به عنوان مثال اگر لب تاب مک بوک خریداری کردید ، باید فلش مموری  با رابط  USB type-C لنتخاب کنید. سعی کنید در زمان خرید به سازگاری درگاه ارتباطی توجه کنید.

 

نوع کاربردی USB فلش مموری

نوع کاربردی USB فلش مموری

در زمان خرید فلش مموری  نیاز خود را مشخص کنید که تمایل دارید درکجا و به صورت استفاده می کنید ، این امکان به شما در خرید USB کمک  بسیاری می کند.

بررسی کیفیت حافظه در زمان خرید فلش مموری

آیا می دانستید حافظه ای که برای ساخت فلش مموری طراحی می شوند تاثیر مستقیمی بر کیفیت USB دارد. حافظه ای که مرغوبیت ندارند از کیفیت و عمر پایینی بهرمند هستند. در زمان خرید فلش مموری به شرکت سازنده توجه کنید.

 

چه نوع فلش مموری مناسب خرید است؟

چه نوع فلش مموری مناسب خرید است؟

در انتخاب نوع فلش مموری دقت کنید با نیاز هایتان هماهنگ باشد. به عنوان مثال شکل ظاهری ، استحکام بدنه فلش مموری ، رنگ فلش ، ظرفیت و دیگر امکانات در زمان خرید توجه کنید. مسائل مهم تری غیر از رنگ فلش مهم هستند که در ادامه به بررسی می پردازیم.

 

بالاترین ظرفیت بر اساس بوجه مورد نظر

بالاترین ظرفیت بر اساس بوجه مورد نظر

شاید فکر کنید در زمان خرید فلش مموری قیمت مهم ترین نکته باشد. ولی حقیقت چیز دیگریست ، بسیاری از کاربران بعد از گذشت یک یا دو ماه به این فکر می کنند چرا فلش با ظرفیت بالا خریداری نکرده اند. دلیل این است که کاربران از ظرفیت مورد نیاز خود اطلاعاتی ندارند. معمولا اولین ظرفیت که در ذهن میرسد، از چیزی که نیاز خواهند داشت کمتر است. ظرفیت های محبوب در بین کاربران 32 گیگابایت و 64 گیگابایت است. در زمان خرید فلش مموری به نیاز خود از انتقال اطلاعات دقت کنید . فلش های از 1 گیگابایت تا 12 ترابایت در مراکز معتبر عرضه می شود.

 

طراحی و استحکام فلش مموری

طراحی و استحکام فلش مموری

شاید فکر کنید رنگ بندی چندان اهمیت نداشته باشد ولی اندازه ، استحکام  و طراحی فلش موری اهمیت قابل توجه ای دارد. بر اساس نوع کاربرد اندازه و طراحی فلش مموری را انتخاب کنید.

  • اگر نیاز به خرید فلش او تو جی دارید که به گوشی هوشمندتان متصل شود و نقش کارت حافظه داشته باشد ، به استحکام بدنه و اندازه توجه کنید ، فلش هایی با اندازه بزرگ متناسب این افراد نیستند.
  • فلش هایی که برای کامپیوتر و لب تاب یا تلوزیون استفاده می شوند ، باید طراحی خوبی داشته باشند. طراحی خوب یعنی چی ؟ گاهی جدا کردن فلش از پورت USB کیس یا تلویزیون به کار نسبتا سختی تبدیل می شود. این اتفاق به تکان خوردن بیش از حد پورت USB و در آخر به خراب شدن منجر می شود. طراحی خوب فلش مموری در این زمان اهمیت خود را نشان می دهند، فلش مموری خریداری کنید که به راحتی آن ها را از پورت USB دستگاه جدا کنید. بعضی از فلش ها در انتها یک حلقه کوچک دارند که با استفاده از این حلقه فلش به آسانی از پورت جدا می شود.
  • مقاومت بدنه به جنس تنها وابسته نیست. یکی از اتفاق های بد شکستن فلش مموری است! از بین رفتن اطلاعات به یک باره اتفاق ناخوشایندای است ، بدین دلیل کاربران در زمان خرید فلش مموری با بدنه فلزی را انتخاب می کنند که مقاومت بیشتری دارد. این نوع فلش مموری ها قیمت بیشتر دارند . اگر بوجه در نظر گرفته محدود اول به ظرفیت سپس به مقاومت بدنه توجه کنید.

بررسی گارانتی محصولات

آیا شنیده اید برخی محصولات گارانتی مادام العمر دارند. افراد فکر می کنند وقتی یک محصول گارانتی مادام العمر دارد ، می توان از خدمات گارانتی بهره گرفت. جالب است بدانید خیس شدن فلش مموری ، ضربه و دیگر اتفاق ها شامل گارانتی نمی شود. در زمان خرید فلش مموری به نکات گفته شده دقت کنید.

مشخصات فلش 128 گیگ لوتوس مدل Lotous L810 USB 3.0

ظرفیت: 128گیگ

نوع اتصال: USB 3.0

جنس بدنه: فلزی

مقاوم در برابر برابر آب، گرد و غبار، شوک

دارای گارانتی مادام العمر

قیمت : 480.500 تومان

مشاهده محصول

فلش 128 گیگ لوتوس مدل Lotous L810 USB 3.0

مشخصات فلش 64 گیگ لوتوس مدل Lotous L816 USB 3.0

ظرفیت: 64 گیگ

نوع اتصال: USB 3.0

جنس بدنه: فلزی

مقاوم در برابر برابر آب، گرد و غبار، شوک

دارای گارانتی مادام العمر

قیمت : 243.500 تومان

مشاهده محصول

فلش 64 گیگ لوتوس مدل Lotous L816 USB 3.0

مشخصات فلش 32 گیگ لوتوس مدل Lotous Cedar

ظرفیت: 32 گیگ

نوع اتصال: USB 2.0

جنس بدنه: پلاستیک نرم

مقاوم در برابر برابر آب، گرد و غبار، شوک

دارای گارانتی مادام العمر

قیمت : 110.000 تومان

مشاهده محصول

فلش 32 گیگ لوتوس مدل Lotous Cedar

مشخصات فلش 16 گیگ لوتوس مدل Lotous L806

ظرفیت: 16 گیگ

نوع اتصال: USB 2.0

جنس بدنه: فلزی

مقاوم در برابر برابر آب، گرد و غبار، شوک

دارای گارانتی مادام العمر

قیمت : 94.500 تومان

مشاهده محصول

فلش 16 گیگ لوتوس مدل Lotous L806

 

مشخصات فلش 8 گیگ لوتوس مدل Lotous L808

ظرفیت: 8 گیگ

نوع اتصال: USB 2.0

جنس بدنه: پلاستیک

مقاوم در برابر برابر آب، گرد و غبار، شوک

دارای گارانتی مادام العمر

قیت : 89.900 تومان

مشاهده محصول

فلش 8 گیگ لوتوس مدل Lotous L808

 

2 دیدگاه برای راهنمای خرید فلش مموری با بهترین قیمت در سال 2022 ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

دلیل بازگشت وجه